Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

spore-spore hero-spore galactic adventures-spore origins-FAKT NÁŘEZ XD

 

Spore Strašidelní a Roztomilí

Spore: Strašidelní a Roztomilí - první placené rozšíření s dalšími částmi těl pro vytváření strašidelných a naopak roztomilých tvorů s dvanáctkou nových hlav, rukou, nohou a dalšího příslušenství včetně nových pohybů i zvuků. Vše navíc v přehledné oddělené kategorie od doplňků původních.

Z nových hlav se těšte na mimozemské sensory, roztomile zaoblené tvářičky, zvířecí čumáčky atd. Doplňků má při tom víc strašidelných než roztomilých: většinu nových pracek budou představovat pazoury, přísavky nebo drápy, místo noh zase svoji příšeru obdaříte protáhlými kopýtky nebo mimozemskými packami. Řada nového obsahu bude v ostrých tvarech, případně má svoji strukturou/látkou evokovat listí a přírodu obecně.

Vedle toho do hry přibude osmačtyřicet nových textur, jimiž příšerku následně obalíte: chybět nebude ani pořezaná kůže v duchu těch nejlepších zombie krváků. A konečně se hra dočká rozšíření i o čtyřiadvacet nových animací - z těch roztomilých se příšerka naučí pověstnou měsíční chůzi Michaela Jacksona, balet nebo příznačný "flirt", při němž na vás začne svůdně vrtět ocáskem.