Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

spore-spore hero-spore galactic adventures-spore origins-FAKT NÁŘEZ XD

 

Spore Origins

Na mobil
Spore je originální počin, ve kterém se staráte o malou bakterii, která se neustále vyvíjí a roste a které se posléze snažíte zajistit co nejvyšší místo v potravinovém řetězci. Spore si okamžitě získal spoustu fanoušků díky své originalitě a skvělé hratelnosti. Každý, kdo není věřící, nebo není odpůrce Darwinovy teorie evoluce, na adresu Spore neutrousil zlého slůvka.

N-gage verze bude obsahově totožná s java verzí. Tedy přežívat budete pouze v “předsoušním” období. Vaše breberka v 18. úrovních urazí dlouhou a složitou cestu z nejhlubšího dna oceánu, kde se vyvinula, až po naprostého a obávaného krále všech moří.

Herní princip je jednoduchý: Sežrat vše menší a slabší než vy a přitom se vyhýbat těm větším a silnějším.

Každých pár kol budete moci vaší breberku vylepšit přidáním nějakého údu, nebo orgánu. Tento biologický tunning se dělí do několika kategorií jako je útok, obrana, pohyblivost a další. Na věcech, které přidáte, bude záležet vaše strategie. Dále budete moci měnit barvu a tvar breberky. Jedno je jisté. Ať už zvolíte jakoukoliv strategii, tak výsledného tvora byste doma v akvárku rozhodně nechtěli. Kromě kariery bude v pozdějších fázích hry zpřístupněna i arena. V areně pomocí originálních kodů můžete zjistit, zda máte silnějšího predátora vy, nebo váš protivník. Spore je další N-gage titul, který u hráčů dopadne špatně jen proto, že kromě mírně lepší grafiky nepřinese oproti java verzi nic nového. Každopádně se jedná o zábavnou hru a pokud jste jí ještě nehráli, tak máte možnost to napravit.