Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

spore-spore hero-spore galactic adventures-spore origins-FAKT NÁŘEZ XD

 

Dark Spore

Darkspore je nová MMORPG hra od vývojářského studia Maxis. Hra bude vydávána pro PC i Mac. Hlavním cílem Darkspore je procházet skrz levely, v každém levelu si vyberete svou vlastní jednotku čítající 3 bojovníky. Tyto bojovníky si budete moci upravit v editoru postav, který je inspirován Spore. Darkspore má Česku vyjít v únoru 2011.

PŘÍBĚH

Po věky Crogenitorové vládli galaxii, transformovali a předělávali galaxii jak se jim zlíbilo. Ve své nekontrolovatelné aroganci ale vytvořili něco, co se jim vymklo z rukou – Darkspore. Nyní je galaxie v obležení. Darkspore začalo používat síly E-DNA k přeměně obyvatel planet na bezmyšlenkovité otroky. Jejich jediným cílem je ovládnout všechny planety. Jsi uprchlíkem Darkspore již od začátku tisíciletí. Ale objevila se nová možnost, možnost, která by mohla překazit plány Darkspore. Teď je to na tobě: Vést boj proti Darkspore a zachránit galaxii.

Zdroj: Wikipedia